| petrisor2020 a întrebat:

Ce se întâmplă daca arunc pe geam câinele vecinului?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic,el nu va consuma ca e carnivor simplu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vecinul te va arunca si el pe geam, asa cum ai facut tu cu cîinele, mă dar numai ideii idioate va trec prin cap?

| T0T a răspuns:

Sau riscă vecinul dosar penal de violență asupra animalelor după ce îl bate pe individ.

| Mayhem666 a răspuns:

O sa zboare! Weeeee laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa zboare

| PeFuga a răspuns:

Spune sincer cine te-a suparat: cainele sau vecinul?

| Claudiu1905 a răspuns:

Sunt precis ca nu stai la parter sau la vreunul dintre etajele inferioare

| nirocino a răspuns:

Dacă e să ia lucrurile în serios te poate acuza pentru violenţă împotriva animalelor şi rişti un dosar penal!

| CiocanN a răspuns:

O sa se auda un poc si un tipat. vezi sa nu faca si vecinul tau la fel.
daca erai mai mare te ducea in dosar penal si poate si ceva puscarie pentru maltratarea animalelor. fii cuminte si cu minte

| Pytagora99 a răspuns:

Ai doua variante: vecinul tau nu e un tip foarte prietenos si o sa iasa rau happy

A doua este...cainele supravietuieste la cazatura si abia asteapta sa te vada happy