| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce se intampla daca chemi pompierii sa iti ude gradina?

8 răspunsuri:
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Daca te gandesti bine, asta ar salva vieti

| Florentina9210 a răspuns:

Si mai fain. De abia nu mai consum eu apa.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Florentina9210):

Serios? si mai bine ai suporta o amenda usturatoare pe capul tau?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

La ce legi sunt in tara, ma indoiesc ca as putea sa primesc o amenda pentru asta. Cel putin voi scapa doar cu o avertizare.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Florentina9210):

Ma rog dar chiar crezi ca ti-ar si uda gradina pe gratis?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

De ce nu.

| CuriousStuff a răspuns:

Pe langa ca esti prost daca faci asta (nu ma refer la tine) pentru ca ocupi liniile de urgenta si poate cineva chiar ar avea nevoie de ele in momentul ala o sa te alegi si cu o mare amenda. Daca doar ii chemi fara sa zici la dispecerat "gluma" esti si mai prost si amenda e si mai mare.
Dar presupun ca a fost o gluma, asa ca haha.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Realizezi ca daca ai chema niste pomperi sa vina degeaba la tine si le-ai irosii timpul cand in momentul ala chiar se intampla ceva rau tu ai fii amendat?