| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intimpla? Va mai fi un conflict intre Geoana (vint slab)si Basescu(ochi de soim)?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Geoana nu o sa mai aiba conflicte cu nimeni, nici macar cu el insusi, iar vanturi o sa traga prin alte parti.hee hee
Basescu o sa fie mult mai relaxat, la el fiind ultimul mandat, iar pana il termina o sa ia sfarsit si criza economica.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mai bine zis va fi un conflict intre perdant si invingator, fiecare cu aghiotantii lui. Nu cred ca Basescu va fi deranjat prea mult. El se relaxeaza, a castigat. Orice ar spune si face Geoana tot nu se schimba nimic.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Poate. Dar nu ma intereseaza.winking

| adyttu a răspuns:

Da ar fi bine sa participam si noi la conflict ca libertatea care a fost rascumparata in "89 cu sange nu se cuvine sa fie murdarita de anumiti oameni care se acuza ca fura si care se tot perinda prin cladirea mare a Romaniei cind la conducere, cand in opozitie oricum salariul lor este salariu asa ca ei vorbesc noi ascultam cuminti si am ajuns sa traim din bani imprumutati...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pentru ca vor sa participe la conflict si Andronescu (adormitu ) si
Vadim Tudor (stropi de ploaie sau clamp clamp ) si Becaluztu (lanosu ).