| anonim_4396 a întrebat:

Ce surprize ati avut intalnindu-va cu cineva din virtual in real?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu sunt foarte sceptica in domeniu.
Am intalnit, insa, trei persoane din virtual. Asta dupa indelungi procese de gandire si analiza a situatiei.
N-am avut surprize neplacute. In schimb, am cu doi prieteni mai mult si...de patru ani, un iubit cu care am o relatie excelenta.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff, nici nu ai crede. Placute si mai ales cu o persoana. Este incredibil de deosebita, in sensul bun al cuvintului happy

| iri a răspuns:

Pai... una placuta happy odata m-am intalnit cu un tip si daca nu stricam eu ceva poate iesea ceva laughing si odata cu o tipa cu care am ramas bune prietenewinking
Insa in general ma feresc de intalnirile cu oamenii cu care am vorbit virtual, deoarece surprizele pot fi si neplacute. Daca te bate gandul sa te intalnesti cu cineva din virtual, ai mare grija ca pe Net te poti da oricine si nu stii ce te asteapta in realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cunoscut pe cineva in virtual, hai sa ne intalnim, astept eu la locul cu pricina, apare o masina, un tip la volan, imi tot facea semne disperate sa vin spre masina, eu nu si nu, am recunoscut numele si mi-am indreptat privirea spre el, l-am obligat sa coboare pentru ca asa este frumos, 143 cm inaltime, vreo 50 de kg, eu 172cm si 75 de kg, bine mai frate dar nu puteai sa spui? peripetii matrimoniale dar asta a fost de mult.

| cretzufinish a răspuns:

Sa fie mai mic de inaltime, el folosea alt standard probabil laughing In rest nu prea m-am intalnit cu multi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am facut asta decat o singura data si n-a fost o surpriza neplacuta, in schimb o prietena s-a intalnit acum cativa ani cu un tip destul de vorbaret si sociabil in lumea virtuala, in schimb nu a scos decat trei vorbe, si acelea smulse cu clestele, cand s-au intalnit... probabil din timiditate, nu stiu. In orice caz, evident nu a mai avut loc a doua intalnire laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O surpriza placuta. m-am intalnit cu un baiat, o fata si un animal.ut.de pe TPU.am baut bere rece si am barfit un pic.nu tare. a baut si harciogul bere.va puteti inchipui?

| clauclau_6191 a răspuns:

Nu m-am intalnit cu nimeni, am prieteni care au reusit sa se intalneasca cu mai multe, am si o vecina care se intalneste cu 5-6 pe saptamana