| Deea03 a întrebat:

Ce tare... cred ca sectiunea Cauze Nobile este cea mai populata... cred ca 24 de intrebari sunt de 1 an laughing

Intrebare: De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da click pe : pune intrebarea ta aici! apoi alege categoria. o sa vezi ca nu exista acolo cauze nobile happy de aceea nu se posteaza pentru ca nu poti!

8 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

*se stinge lumina* E populată de fantomele sinistraților, care au alungat pe toată lumea. Mulți au intrat acolo, dar nimeni nu s-a mai întors. E ca un 4nus uriaș care înghite pe toată lumea.

| pinguinuVerde a răspuns:

Pentru că se înghesuie lumea la cauze nobile.
Nu ştiai? Hai şi noi, că e coadă!

| HepiBăluuns a răspuns:

Ca traim si ne comportam ca in Romania.ai ceva bun in portofel?rolling on the floor)

| HepiBăluuns a răspuns:

Ca traim si ne comportam ca in Romania.ai ceva bun in portofel?rolling on the floor

| Deea03 explică:

Baaaaaaaiii! STOP! @Kazimir are dreptate... Nu incercati sa puneti intrebare pentru Cauze nobile ca nu reusiti

| Vulvatron a răspuns:

E criza laughing

| andreeaemmma a răspuns:

O sa pun eu una...sa fie 25laughing

| Phutui a răspuns:

ROmanialaughing