| anonim_4396 a întrebat:

Ce te enerveaza pe tine dimineata?

Răspuns Câştigător
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cand intru pe usa si sunt intrebata de soacra-mea:"de unde vii?"sad

57 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ca trebuie sa-mi scot chilotii din c*r

NOname
| NOname a răspuns:

...ca nu pot sa ma-nervez.
http://www.youtube.com/watch?v=0Ry4XEJlvsk

| Bya132 a răspuns:

Când vine bunica la mine, urlă ca disperata și cântă o dată cu cânetecelu' de început de la „Noră pentru mama" Omg!

| Dash a răspuns:

Trezitul bineinteles!

| pinguinuVerde a răspuns:

Faptu' că vecinu are pisici în călduri şi îşi fac laba la mine în pod. frustrated
Şi dimineaţa : miau, miau...

| DaVà a răspuns:

Şcoala de obicei, iar în week-end tot ce este colorat!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trezitul cu noaptea în cap!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| AudImagini a răspuns:

Mama cand spune "Ioana, trezesteteeee" si ma bag cu capu'n perna

| LastChance a răspuns:

Ca ma taie pişarea...

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

1.vecinul de la etajul 2 are doi cocosi si 10 porumbei. imagineaza-ti numai cum se aude pe la 5 dimineata...
2.motanul meu e in calduri si se da cu capul de geam si miauna (doar ca sa ii dau drumul afara) cand vede o pisica ca doarme in copacul din fata geamului meu. bineinteles ca nu ii dau drumul afara, la cat de nebun e...nu l-as mai vedea niciodata(never say neveeeeer).
3.cand imi sta parul de parca zici ca am bagat 2 degete in prize si m-am electrocutat la 24 volti.happy

| uǝʞɔıp a răspuns:

Ceasul

| BastetReloaded a răspuns:

Tot

| lunarwolf a răspuns:

Parul.

Cand ma scol, arat ca o...
*se rusineaza*

| Bizzareq1 a răspuns:

Imi vine sa fac, si ma doare burtaa, daca ma ridic din pat nu mai pot sa ma culc inapoi...annoying

Răspuns utilizator avertizat
| Enigmă a răspuns:

Cand e ocupat la buda.

| PiluLă a răspuns:

Când âmi sună ceasul :-l
ps. pâna acum am distrus 7 ceasuri devil

| AndaWest a răspuns:

Sora meastraight face

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Deseori,mama. Ca nu se grabeste deloc dimineata si din cauza ei intarzii la scoala.

| BOOBZen a răspuns:

Felul cum arat si mirosul lui fratemeu si al meu, dar bine cand mergem la scoala parul meu arata bine,si fratemeu miroase a tona de spray cu care se da, desi dureaza ceva pana ne aranjam,plus ca el se misca greu,abia is face parul, si eu sunt fata care-l fac in cateva secunde,iar el de vreo jumat de ora se tot piaptana,asta ma enerveaza cel mai tare,si mai intra peste mine in baie(bine dar totusi sunt copil,el e adolescent,cam are "prioritate in baie",bine ca ne intelegem super, ca altfel ar fi jale, ne-am certa mereu cine intra in baie primul

| Prajitură a răspuns:

Ceasul care suna la 6 jumate.

Răspuns utilizator avertizat
| JustMelavJustMe a răspuns:

Hmmmmm...thinking ...ca stiu ca-s pe fuga sa ajung la scoala.
Tellu care suna sa ma trezeask...
Nasu' infundat

| Deeaa a răspuns:

Ca trebuie sa ma scol si sa invat (in timpul saptamanii normal big grin)

| Dollicious a răspuns:

Trezitul de dimineata, telefoanele si mesajele primite incepand de la ora 6, invatatul, parul etc

| clauss a răspuns:

Cainii care latra si cantatul cocosilor

| Chris a răspuns:

Sa vad ca in pachet iar e doar o tigara si ca punga de cafea e aproape goala, din nou.

| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

Ca trebuie sa imi fac patul apoi sa intru pe calculatorcrying

Întrebări recente