| anonim_4396 a întrebat:

Ce te enerveaza pe tine dimineata?

Răspuns Câştigător
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cand intru pe usa si sunt intrebata de soacra-mea:"de unde vii?"sad

57 răspunsuri:
| Andreea_5022 a răspuns:

Ca teebuie sa ma trezesc
ca nu imi gasesc telefonul pentru ca seara trecuta am vorbit pana am adormit si nu mai stiu unde l'am pus[nu pot fara el]
Pai ce ma enerveaza cel mai mult e ca trebuie sa ma trezesc si sa ma apuc de teme[mai ales la mate] si dupa pe la 11:30 sa plec la scoala

| нєуOнєуOнєу a răspuns:

Părul rolling eyes [ Dar până când ies pe uşă, stă cum vreau love struck ]

| LoveSelena a răspuns:

Ca trebuie sa ma trezesc

| Orbithh a răspuns:

Sormeastraight face

| crytical a răspuns:

Ca s.a terminat noaptea

| Dreamy a răspuns:

Dimineata

| Gabica a răspuns:

Trezitul...

| FriendsShow a răspuns:

Ca ma trezesc,sadsad...si ca s mai vrea sa dorm... aaaaah big grin

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Ca trebuie sa ma trezeeeeesc crying(

| Alecssa a răspuns:

Sa fiu in intarziere si mama sa nu.mi fi facut senvisurile x-( / sa nu.mi mai gasesc telefonul sau altceva de trebuinta.

| Oana_4575 a răspuns:

Ceasul care suna!

| Analy a răspuns:

Ca nu vad pe unde merg.rolling on the floor

| _pink a răspuns:

Sa nu imi gasesc lucrurile.

| Valientin a răspuns:

Sa ma duc la scola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Erectia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faptul ca trebuie sa ma trezesc.

| NoCharachter a răspuns:

Alarma ceasului! :@

| alexush a răspuns:

Cand eu ma trezesc la 7 sa ma duc la scoala si sora-mea doarme,.imi vine sa o bat.sa torn apa rece pe ea.

| anutza97 a răspuns:

Ceasul...daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

| MissCupcake_7313 a răspuns:

Tiganii care trec si striga ''fiare vechi looom'' asta ma trezeste in fiecare zi la 8:30.

| emynem313 a răspuns:

Scrie aici ce ti-ai dorit sa devii de mic si nu ai devenit? http://www.tpu.ro/......si-nu-ati/

| YuLyan123 a răspuns:

Sa ma scol! Vreau sa dorm!

| wtfnuexistainbazadedate a răspuns:

Ca ma trezesc si scoalaaaa o urasc crying(

| Ionut69 a răspuns:

Vrei sa afli restetele de succes ale marilor restaurante din Romania si nu numai?
Vrei sa mananci sanatos?
http://reteterestaurante.blogspot.com

| nattyutzza a răspuns:

Sa ma scool!

| Duh a răspuns:

Intrebarile

| andreyyyyyy123_2495 a răspuns:

Scoala

| Angel_1073 a răspuns:

Cand trebuie sa ma trezeschee hee

Întrebări recente