| Andreea_Deea_1988_umlL a întrebat:

Ce traieste dar nu respira?

Răspuns Câştigător
| Hyunakim a răspuns:

Umbra? bacteriile thinking

36 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Trilobitul?

| Andreea_Deea_1988_umlL explică (pentru Exilee):

Ce ii aia?

| Exilee a răspuns:

A gata stiu. Eu in timp ce ma sarut cu toate fetele frumoase si inteligente ...si care in brandul lor de moda se numara strampii.

| TiberiuFasole a răspuns:

Iubirea.

| AirănMeidăn a răspuns:

Pisicile
Nu stiu de ce am zis asta

| Aiwendil a răspuns:

Râma?

| Pufytza a răspuns:

Nu exista

| Anonima0000000000 a răspuns:

Eu...

| xPervPufarina a răspuns:

Eu. cu cap de crocodil. smug

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pestii, dar si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un zombi. Ou ou ou, nu, extraterestrii. Da-mă naiba ce desteapta sunt. laughing

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Imi dai voie sa nu te cred?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Daisuki laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Adică eu nu respir? Ce monstru mă credeti oameni buni? laughing

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ingerii au nevoie de oxigen? Acum eu stiu ca sunt in ceruri dar depinde si la ce altitudine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

laughing
Poate respira si ei. angel

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

puppy dog eyes Tu stii mai bine...Eu mi-am dat cu parerea...

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

OMg, am venit de la baschet ^^

Depinde... Bineinteles ca nu. Apreciez ca esti o fire pragmatica. Ai experimenta cu un pitestean? rolling on the floor

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ar fi ceva sa ne pecetluim oxigenul reciproc, stii?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Nu. Raspunsul e nu.

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ok. Nu e ca si cum ai face un semi-spagat de la jumatea terenului si ai marca un cos de 3 puncte.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Asta ai facut tu, sa inteleg?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

N-am avut nici norocul nici prilejul astazi, dar anul trecut da rolling on the floor

De-ar fi fost asa, lumea m-ar fi facut sa ma simt asemeni unei muze de Luvru.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Bravo. Tare. Nu prea.

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

E ca si cum mi-ai cere sa le dovedesc celor de la taraful lui Velea ca ritmul unui Doom Metal nu este uvertura de la "Magicul" lui Rude.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

E bine atunci ca nu iti cer asta.

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu era vorba de asta. daca mi-ai fi cerut asta, mai bine as fi acceptat sa-mi scriu numele in toate limbile pamantului pe zidul chinezec. Si pe al tau, dar doar daca ai avea la indemana un grafiti.
Era vorba despre reactia ta rolling on the floor Stii?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Dar eu nu ti-am cerut nimic prin reactia mea. Daca nu ma impresioneaza, nu trebuie sa faci ceva in privinta asta. Cu toate ca e dragut faptul ca crezi asta. Si uite asa, intr-un mod indirect, iti cer eu sa faci unele lucruri, totusi necerand asta in acelasi timp

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Stai ce? Nu era vorba de cerut, ci era pur si simplu o presupunere. " Daca mi-ai cere.", iar reactia ta ar fi completat concluzia ei.

intr-un mod indirect, iti cer eu sa faci unele lucruri," UUU, dar ce apel la suzeranitate, de parca as fi si un scrib arab la comanada unui calif. De cand esti de sange albatru?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Sa itneleg ca sangele tau realizeaza un contrast monocrom cu cel al pijamalelor? rolling on the floor

Întrebări recente