| andreea_7730 a întrebat:

Ce trebuie sa faca un barbat pentru a castiga dragostea unei femei?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Sa fie sincer, onest, integru, sa aiba masculinitate, sa inspire respect, sa fie fidel, tandru, intelegator si iubitor.

14 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Sa stie cum sa o surprinda cu dragostea lui si sa dea mai mult decat primeste...

| andi a răspuns:

Simpul.sa i-o dovedeasca!

| Wtf9000 a răspuns:

Sa-i spuna ce vrea sa auda si mai ales rabdare muuuuulta...

Bula
| Bula a răspuns:

Muuult!
Sa fie gentilom. sa se comporte pe masura asteptarilor femeii.

| Dl.Inginer a răspuns:

Sa aiba umor si sa iubeasca mult.

| dyanna a răspuns:

Trebuie sa stie foarte bine sa fie el insusi (ceea ce e destul de complicat in cazul baietilor)winking......mult noroc cu fata!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pai in primul rand sa o respecte
sa fie bun, iubitor, galant, sa stie sa respecte persoanele din jurul sau, sa vorbeasca frumos, sa o inteleaga, sa ii fie alaturi si la bine si la rau etc, etc ca nu mi-ar ajunge pagina laughing
trist este ca nu prea se mai gasesc astfel de baieti laughing oh go on

| fabiola a răspuns:

Sa,, castige dragostea?" Dragostea nu e un targ si nici o afacere! Poti face multe si sa nu simti nimic, poti sa nu faci nimic si sa simti enorm!

Răspuns utilizator avertizat
| fany74 a răspuns:

Nimic special, trebuie sa-i placa ei, dupa aia dulcegarii, flori, etc

| ciprian_8384 a răspuns:

Sigur iti pui intrebarea cum trebuie? De ce ar vrea un barbat sa castige dragostea? Sigur nu vrea altceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să aibă bunul simț, tandrețe, personalitate, înțelegere, iubire, să facă mici cadouri și să nu mintă.
P, pa.

| andreea_7730 explică:

Sa fie sincer, onest, integru, sa aiba masculinitate, sa inspire respect, sa fie fidel, tandru, intelegator, iubitor.

| martindop a răspuns:

Sa minta frumos

Întrebări recente