| GumitzaXD a întrebat:

Ce v-a iesit:)? mie mi-a iesit:ma voi ca*a cu F. O. C. A(din RObotzi)sa ma f*t:-|. http://i.imgur.com/lXKrV.jpg ce va iesit?

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Ce sa imi iasa? Poate un cos pe frunte.

46 răspunsuri:
| blueorange1302 a răspuns:

Azi sunt cu un gay ca sa ma dau mare

| ionutz2000 a răspuns:

Ma cac cu un gay ca sa ma excit laughingrolling on the floor

| AnnღdraaღaaaA a răspuns:

Ma *** la un gay sa ma *** laughing

| RockerGirl a răspuns:

Da asta s rezuma la data nasterii sau la data in care suntem? in fine e vorba doar de primele 2 categorii big grin.
Pentru ca:
daca e cu data nasteri mi-a iesit:Ieri am fost cu o asistenta ca sunt naspa rolling on the floor
si daca e cu data zilei:Am mers cu sexy braileanca ca sunt proasta rolling on the floor

| IIIx333III a răspuns:

Ieri am fost la o baba sunt negru. laughing)) N-are nici un seeens!laughing)

| Gabriela0206 a răspuns:

Voi merge- la un gay -sa ma dau mare. rolling on the floor

| PikaRawrr a răspuns:

Ma cac cu baba porno ca n-am ce face!

| Meluma a răspuns:

De ce nu ai pus ziua de 24? phbbbbt exact ziua mea de nastere si tu.tu ai distrus-o. laughing

| DrDeath a răspuns:

Merg cu o lesby sa fac sex.PlacewinkingSunt cele mai senzuale:X.

| marina2998 a răspuns:

Ma voi caca pe pufoshenie ca sunt o proasta "laughing)))))

| Akka a răspuns:

Voi fi cu intrusul sa fac s*x. rolling on the floor) xDrolling on the floor

| itscloudyoutside a răspuns:

Ieri am fost cu Alina Plugaru ca sunt pe invers` laughing

| StarMagda a răspuns:

Ma voi ca*a cu o baba sa ma excit. laughing

| ADEITeam a răspuns:

Azi sunt cu o asistenta ca ma plictisesc...hmmm, interesant

| Zuzucks a răspuns:

'Azi sunt la spital sa ma excit'...thinking

| biu5 a răspuns:

Voi merge cu Baba porno ca n-am ce face