| AnneBre a întrebat:

Ce v-aţi face voi fără femei...
http://i.imgur.com/fIPw9.jpg

12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Presimt ca va iesi un "razboi" intre cele doua sexe... imi place.

| lalalalallll a răspuns:

Bărbații sunt ca niște amețiți: cum văd ceva, cum sar după el.

| aFurisit a răspuns (pentru lalalalallll):

Ametiti? happy Ametitii nu mai au puterea sa, sara laughing dupa... ceva happy cum spui tu...happy dar ce e "ceva-ul" ala? happy

| IMC90 a răspuns (pentru lalalalallll):

Si eu sunt ametit. Da nu fiindca imi place sa sar dupa tot ce vadwinking Bine, la ora asta nu prea mai sunt asa ametit ca i-am dat cu zama de varza laughing

| lalalalallll a răspuns (pentru aFurisit):

Am zis "ca niște amețiți", nu "amețiti".

| MâţulMov a răspuns:

Ne-am crea roboate rolling on the floor

| Deny1333 a răspuns:

Labă de urs.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Si ce ne-am face fara prezervative http://9gag.com/gag/307194

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Ar freca`o ca de obicei la rece

| infires a răspuns:

Si cand spun la scoala, nimeni nu ma crede.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai duru -duru-duru cea mai stramta p.z.a-i c.ru.deci ni discurcam noi.sapoi sora lu stanga? da speranta? ca toti traiesc cu ea?

Întrebări recente