| inna a întrebat:

Ce va plictiseste cel mai mult pe lumea asta?hee heelaughing

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Ma plictisesc temele.
Ma plictisesc cand incerc sa explic ceva, o fac de mai multe ori si tot nu sunt inteleasa.
Ma plictiseste faptul ca vad atata prostie...
Si ma plictisesc cand nu am cu cine vorbi.

25 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Cand sunt singurica ma plictisesc, dar o omor eu cu niste muzica si putin TPUlaughing
(plictiseala)hee hee

| Flav a răspuns:

Ma plictisesc pitipoancele si cocalarii.
Ma plictisesc cursurile in care proful n are carisma si nu ofera informatii concludente, pe domeniu.
Ma plictiseste cand vad la o intrebare de pe t.pe.tu. chat, mereu din partea acelorasi persoane. Deja mi se par penibile.
Ma plictisesc meciurile de fotbal din Romania. Mimam fotbalul.
Ma plictisesc sa vad fete banale, conturi de hi5 clasice, comentarii pline de lingusareli si banalitati.
Ma plictisesc emisiunile regizate la televizor, facute doar pentru. rating. De fapt, schimb rapid canalul, dar le mai pun seara ca adorm mai rapid pe ele.
Ma plictisesc lucrurile normale. Vreau cat mai mult sa ies din rutina. Cateodata, si o plimbare seara in parc la aer rece ma scoate din starea asta angoasa.
Ma plictisesc persoanele care vorbesc mult dar doar gura e de ele, persoanele ingamfate, persoanele care vor sa demonstreze ceva. Dar le las sa-si faca numarul si sa creada ca sunt in jocul lor pueril.
Si nu in ultimul rand, ma plictiseste persoana mea.

| Vizitiul a răspuns:

Persoanele false si lipsa de alcoolsad.

| Razvan a răspuns:

Ma plictisesc discutiile despre nimic...in care cat ai dezbate ajungi fix de unde ai plecatlove struck

| hândel a răspuns:

Singuratatea. sad

Răspuns utilizator avertizat
| Silvia a răspuns:

Ora de franceza, si mai ales profayawn laughing.
star

| Pho3nix a răspuns:

Matematica.

Janina
| Janina a răspuns:

Orele de Marketing... tipul e nebun, chiar crede ca spune ceva interesat repetand de 5 ori acelasi lucru

| Bianca26bb a răspuns:

Ma plicty rau sa stau in clasa, in pauza.
Ma plicty rau sa stau la mate si istorie.
Ma plicty rau pers. proaste big grin
NU ma plicty vremea spectaculoasa.(sa fulgeREASCA laughing )
NU ma plicty sa ies cu prietenele in pauza si dupa scoala
Nu ma plicty ora de sport.(doar uneori ma plicty)

| Dragosgan a răspuns:

Pai pe mine ma plictisesc cel mai mult urmatoarele lucruri:temele, matematica, vecinul de la 4(asta cred ca e cel mai plictisitor), intrebarile stupide si proful de Geografie...

| arysa a răspuns:

Istoria si tot ce tine de ea.

| Kandy a răspuns:

Persoanele cu "fite si figuri" care duc lipsa de creier laughing

| Gabystelistu95 a răspuns:

Scoala.

| vladutz00 a răspuns:

Pai, ...cand nu am cu cine sa stau

| bianca_4673 a răspuns:

Fetele care vorbesc intr-una de 'papucei' si 'gentute'.

| Lola_5953 a răspuns:

Plictiseala laughing

| m4them4tic a răspuns:

Consider ca atunci cand ASTEPT ma plictisesc CEL MAI tare.Am scris cu majuscule deoarece mai sunt inca 19873 de chestii care ma plictisesc

| bc83boom a răspuns:

Prostimea, fudulia, nedreptatea, aroganta, infidelitatea si lipsa de speranta pe ziua de maine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monotonia si rutina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plictiseala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu onutzu. flecareala fara sens. o mie de vorbe doi bani nu fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă plictisește școala, mai ales orele cu profesori imposibili, pentru toate celelalte există PSP. Mă plictisesc 99% din prieteni. Mă plictisesc specimenele în genul pițipoancelor/cocalarilor/emuiștilor. De asemenea, mă plictisește și frate-miu.
Mă plictisesc și singur când mă învârt în jurul cozii fără să fac nimic util (am și un motiv dur, lenea).

| gabytza1994bm a răspuns:

Ora de istoriestraight face
si de mate cu dirigu meu[cel mai mult]
la aman2 materii fac cu mosi...va dati seamastraight faceoh go on

| AdytzaAdytza a răspuns:

Ma plictisesc la orele de chimie, istorie!

Ma plictisesc oamenii care incerc sa se dea in "spectacol"

Ma plictisesc cand nu am cf!laughing