| Fragile a întrebat:

Ce va sperie cel mai tare? Ce vi se pare fara noima, adica ce vi se pare ca nu v-ar speria niciodata in viata?
funda=funny!

8 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Cel mai frica:de manele laughing
far noima:o intrebare pe TPUlaughing

| LolNope a răspuns:

Mi-e frica de BinLaden(poate exxplodammmmmmm!), Alkaida

(iar exxplodam!), profa de mate sa nu puna nota mica la teza

(ca atuncea iar exxplodam BOOM! BOOM!), profa de rom(femeia

aia e ca dracu a dat la toata clasa 6 si 7 la teza si mie 8 si unui

singur coleg 10) si de mama ca taie NETuuu.Sincer nu mi-e frica de

de profu de sport(e un mistocar fara pereche laughing) si cu siguranta

nu mi-e frica de Mos Craciun. :p

| Popcorncubranza a răspuns:

Mi-e frica de profa de franca:-s... laughing

| HaruhiFujioka a răspuns:

Pe mine ma sperie paianjenii. Ce nu m-ar speria niciodata? Hmm... Poate o placinta cu branza laughing

| Anileda a răspuns:

Ce ma sperie cel mai tare e faptul ca poate imi pune si mie profa de mate 10, nu de alta dar imi e ca fac infarct de la atatea bucurie.happy
Fara noima mi se pare ca trebuie sa ma trezesc tot timpul dimineata
Ce nu ma sperie.
Un pat calduros care asteapta sa fie ocupat!

| Echo a răspuns:

Eu mă speriu când văd pe cineva ca se atinge pe gât. Întrebările de genu:"Ce mai faci?" is fara noima şi nu cred ca exista ceva care nu m-ar putea speria. poate numa desenele cu viata cu louie happy

| LifTwist a răspuns:

Păianjeni, inaltimi, clovni;

Noima:Nu mi-e frică de bau bau! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La categoria asta ai pus intrebarea? upss. ca nu m-am prins, am uitata ca tu te invartesti si ai greturi laughing

Întrebări recente