| JustinEIubyMeu a întrebat:

Ce vedete va plac?

Răspuns Câştigător
| Simona a răspuns:

Fernando de le Caransebes

Dorel (nu stiu!)

laughing

12 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Bună

Nane. Bullet... cântăreţii de hip-hop românesc,care,scuipă într-un fel sau altul,realitatea pe foaie, cântată în nişte versuri love struck

Pa, pa

| push2gl a răspuns:

Cameron diaz
jennifer lopez
angelina jolie
sandra bullock

Răspuns utilizator avertizat
| VladestepeTPU a răspuns:

In niciun caz persoana din avatarul tău.
Îmi plac :Christopher Drew, Andy sixx, Matt Fayray şi alţii happy.

| JustinEIubyMeu explică:

Kljhghjkl;
;/[; kjgjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy[sxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx; cldf

| Madalina_2286 a răspuns:

Michael Jackson...

Tie?

| Oana4340 a răspuns:

Pun pariu ca o sa dai funda la aia ce o sa iti zica ca le place de Hannah Montanastraight face.

| Tasya05 a răspuns:

Justin Bieber :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Never shout never sau Christopher Drewhappy.

| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Bendeac

| cobra207 a răspuns:

In primul rand tin sa spun ca nu inteleg cum unora le place anumiti cantareti cand nici numele nu-l scriu corect ( se scrie,Christofer cu f nu cu ph ) si tin sa bat asta pentru ca il ascult pe Chris cu mult timp sa fie cunoscut in America.

Si vedetele care-mi plac :

a) actori :Michael Weatherly,Pauley Perrette, Mark Harmon,Cote de Pablo,David McCallum, Sasha Alexander,Archie Panjabi, Julianna Margulies,Matt Czuchry, Milo Ventimiglia, Lauren Graham, Alexis Bledel etc.
Cantareti : Bono, David Bowie, Chritofer Drew, David Gilmour, Roger Waters,Paul McCartney,Freddie Mercury, Jim Morrison, Robert Plant, Iggy Pop, David Garrett etc.
Alt ceva : Stacy London (fashion consultant), Carmindy(make-up artist)

| DimaTrofimFan a răspuns:

Michael Weatherly,Cote de Pablo,Sasha Alexander,Sean Murray, Pauley Perrette, Mark Harmon, David McCallum, LL Cool J.