| anonim_4396 a întrebat:

Ce voce credeti ca am eu in realitate sau alte personaje de pe TPU? De exemplu eu cred ca RAY25TM are o voce putin ragusita care suna a gandire,o voce melancolica,c
u putin accent moldovenesc, ratacita, inceata dar uneori foarte increzatoare si nervoasa, pe cand Allentigerofatlantic are o voce mai rapida si mai subtire, altii de pe TPU au vocea mistocara care suna a ecou, venit din multimea scolara sau publica.Ne putem da seama de vocea unei persoane dupa modul in care scrie, pentru ca totusi scrisul e psihic nu? Ce voce credeti ca am eu sau altii de pe TPU?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din moment ce sunt german de unde isi veni tie ca am accent de moldovean? mama find din ardeal da pot imita acel dialect dar nu moldovenesc, vrei sa vorbim man sa ma auzi?

| J0B0MAT a răspuns:

laughing Ce idei ai.
Nu ştiu, nu pot să îmi dau seama de vocea cuiva după cum scrie.
Tu cred că ai o voce răguşită pentru că fumezithinking

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Totusi cand iti citesc raspunsul aud vocea ta in mintea mea,o voce feminina,nu pot sa citesc asa pe sec,vocea ta cred ca e mai groasa un pic, si mai serioasa, chiar daca in minte eu o aud ca pe a unei printese cu voce sensibila, si da, am voce ragusita pentru ca fumez.

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Am ghicit, yeeeeylaughing
Nu, vocea mea e destul de subţire.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ai vocea atat de subtire incat zice lumea ca ai absorbit tot gazul metan din atmosfera

| J0B0MAT a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu-i adevărat.tongue

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ba da.cand ai vorbit prima data am crezut ca e pe cale sa explodeze ceva langa mine din cauza suieraturii si am sarit in boscheti de frica.

| J0B0MAT a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Se poate, doar că nu eu am vorbit...

| Geanin a răspuns:

Eu ce vocea am ma?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E absolut clar ca tu esti indragostit nebuneste de Ray.

| Hyung17 a răspuns:

Ai o voce de om laughing. Nu e groasa nici subtire si e o voce calda mi se pare... Eu ce voce am?

Întrebări recente