| pinguinuVerde a întrebat:

Ce zi e azi? (paranteză degeaba)

13 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Duminică noapte spre vineri yawn

| pinguinuVerde explică:

Clannad,lol ziua mea a fost în aprilie sad

Răspuns utilizator avertizat
| PastilăBă a răspuns:

E ziua în care trebuie să'mi schimb chiloţii\:d/

| Mişaaa a răspuns:

Ziua de după ieri și înainte de mâine. smug

| ELD a răspuns:

O zi cu soare laughing

| AcrossTheSky a răspuns:

L; a televizor zice ca e 2:43 happy

| Saya_1767 a răspuns:

Ziua de dupa ieri, adica mainele de ierihappy
(paranteza degeaba, ca stiu ca ai inteles)

| JustMelavJustMe a răspuns:

Ziua in care m-am certat cu o vaca, ziua in cae mi-am facut nervi, ziua in care am vazut un baiat dragut, ziua in care am stat pe net in loc sa-mi fac temele, ziua in care numi-am invatat pentru teza de joi, ziua in care am frecat menta la greu, am tras mata lu' vecina de la 2 de coada si in cae am taiat frunze la caini gen gest caritabil, ziua in care am fost al pizza si la cofetarie cu amicii. ziua in care mi-am asortat in sfarsit ochelarii. ziua de dupa ziua de ieri si ziua dinaintea zilei de maine.si ...si...(boom nu v-ati gandit sigur la asta!) e

e

Booomm!

E SambatA straight face

| Dollicious a răspuns:

Poimarti.cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua cand m-ai inselatcrying

*pleaca plangand la mama*

| hateJB a răspuns:

Nu stiu...sambata sau duminica?happy stiu asta pentru ca nu am fost azi la inchisoarea numita scoala!