| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de oamenii din ziua de azi? ia uitati-va la filmuletul asta=)) http://www.youtube.com/watch?v=9iOTwPb0uZI ce ziceti e nrm?=))

Răspuns Câştigător
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

O. O
Ce bunaciune! Ce corp! Ce miscari!
M-a dat pe spate O. O

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-am vazut, e beata crita.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Lol ce tare.laughing

| Just kidding a răspuns:

Stie meserie laughing love struck

| Clauditza a răspuns:

Stie cineva cum se num melodia?

| hândel a răspuns:

La vârsta ei n-o pot considera comedie, ci umilinţă. Poate beat, dar nici aşa n-aş găsi ceva amuzant în comportamentul bătrânei. Cred că se simte foarte singură de încearcă să atragă asemenea atenţie asupra sa.

| camelia1812 a răspuns:

Waiiii ce dansatoare talentatalaughing

trebuie sa mearga la Dansez pentru. tinerolling on the floor

poate ia vreun premiulaughing

infineoh go on ce poate face bautura dintr-un om

wsmm

Întrebări recente