| Mousey400 a întrebat:

Cea mai amuzanta poveste >:. Hai! ca dau fundoi laughing [de plictiseala]

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

A fost odată... Şi a tot fost. Şi a tot fost. Şi s-a născut JB... Atunci n-a mai fost

10 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

In clasa VIII-a unu trebuia sa faca o propozitie la franceza...asta nu stia nimic,si zice:je mange le tulip=eu mananc lalele
noi pe jos de ras.

alta:la scoala,catedra nu o avem acoperita in fata si vine o profa in fusta, se aseaza(cracaneaza laughing ), si i se vedeau chilotii...noi pe jos de ras si profa tot „ce-i? ce-i? ce vi se pare asa amuzant? doamne.ca oamenii nebuni sunteti, numa aia rad fara motiv"

(mi-a povestit tati)
cand numa ce aparusera 101 dalmatieni,vine profa de fizica la ei cu o,,,pelerina,lunga, neagra, ca si cruela de la 101 dalmatieni,si asa i-a ramas porecla.

dadeam teza, la mate, liniste deplina...si se aude:„partzzzzz"din baca unuia, am fost pe sub banci de ras laughing

baietii, de la etajul 1 dadeau cu pungi umplute cu apa dupa fete, in curte.si cand au dat dupa mine, a iesit profa de franceza afara si au nimerit-o pe ea. laughing

astea mi le amintesc acum.bye!

Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans! doamne f*tel robotel si cine l-a facut! inca am prea multe puncte,asa ca voi incepe sa scriu aiurea, si voi verifica foarte des, foarte foarte foarte des daca ma lasa sa postez raspunsul.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Unul rastorna un camion cu lemne pe sosea. Politistul venit sa constate evenimentul ii zice Bai, o sa te amendez si pe deasupra o sa ai necazuri si cu seful tau, sa vezi ce-o sa-ti spuna.Stie deja si nu mi-a zis nimic!
Nu ti-a zis nimic? Cum asa? E sub lemne.

| Puţifer a răspuns:

A fost o datăăă...
şi acum nu mai e.
the end

| Ciufuliciii a răspuns:

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

Răspuns utilizator avertizat
| Narcis2007 a răspuns:

Se zice fundiţă ca doar nu suntem la piaţă!

| MyChemicalRomance a răspuns:

Saptamana trecuta la ora de engleza, profa asculta p unu (nu prea le are cu scoala) si trebuie sa faca o propozitie...si el nu stia, eu cu ink 2 colegi am zis sa "il ajutam" am scris pe o foaie "F*ck you=Buna ziua"...si i-am dus biletelu aluia, in timp ce o colega o tine p profa de vb. Si ala a scris pe table "F*ck you=Buna ziua " rolling on the floorrolling on the floor cand a vazut doamna, era sigura ca ala nu stia ce in seamna si era sa ne scada media la purtare la toti, noroc ca a recunoscut ala care a avut ideea, pana la urma am scapat si incepuse si profa sa rada laughing)rolling on the floor)

| monymonika a răspuns:

A fost odata, ca niciodata, că de n-ar fi, nu s-ar povesti. dar ce voiam sa spun? ăăăăă păăăi... stiu ca incepea aşa: a fost odata ca niciodata. unde am ramas? deci: a fost o vaca, oops odata... Dar am uitat povestea. eheee, ghiniontongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

* a fost odată o poveste amuzantă *...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesoara il pune pe bula, marius si mihai sa scrie cea mai mare compunere din lume. A doua zi profesoara ii intreaba cat au scris, ia zi marius:
- 20 de pagini
- eu 40, zise mihai
- tu bula cat ai scris?, intraba profesoara
- 60 de pagini
- hai zi bula introducerea
- un calaret pleaca la ierusalim...
- zi si incheierea
- un calaret se intoarce de la ierusalim.
- zi si cuprinsul
- tgadam tgadam tgadm tgadm tgadm tgadm