| Kazimir a întrebat:

Cea mai epica intrebare evar! http://www.tpu.ro/......isi-da-si/
Am ras cu lacrimi :)) voi?

Răspuns Câştigător
| giuly a răspuns:

rolling on the floor
Am ramas gravida numai citind intrebarea.

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai ras cu lacrimi, pentru ca n-ai stiut, ca o femeie poate sa ramana gravida de la doi barbati diferiti si sa nasca gemeni (au existat cazuri reale in trecut).

| Kazimir explică:

@NOname nu noname. am ras cu lacrimi cand am vazut prostia expusa de catre o fetita de maxim 14 ani care e wannabe nimfomana (ca sa nu zic cuvantul cu c). probleme?
@NoChanceForUs inteligenta ta de prescolar ma lasa rece...

| Bastet a răspuns:

Epic,într-adevăr

| Dash a răspuns:

Si eu!
E aproape la fel de stupid ca asta: http://www.tpu.ro/......l-habar-n/

| pinguinuVerde a răspuns:

Şi peste câteva zile s-a culcat cu...o femeie. Nope?

| Fragile a răspuns:

rolling on the floor
să se culce cu 7 dar la toţi să le taie c0aiele.Ca să fie sigură că nu rămâne însărcinată.

| NoChanceForUs a răspuns:

Așa...a întrebat, mare chestie.rolling eyes
Dar e o întrebare buna.

| AudImagini a răspuns:

Rămâne cu 2 copii
unul pentru firecare tip...

Am văzut o tipă care a zis că a pus mâna pe un prezervativ folosit din camera părinţilor ei si îi e teama sa nu rămână însărcinată... lol

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Doamne fereste rolling on the floor bine ca apoi nu se marsupiaza ca era de belea

| Deny1333 a răspuns:

She's freaking awesome. a treia oară va întreba dacă moare. laughing

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

rolling on the floor) ai un talent la gasit intrebari jalnice pe TPU

| Sოﺁℓε a răspuns:

O Proasta cu P mare apoi daca si 94 e anul nasteri ei ...sa se arunce undeva, oriunde ca m-am saturat de tampiti d'astia oh go on

| PiluLă a răspuns:

*îi curge o lacrimă*

vai dă capu ei!

| AliceInMordor a răspuns:

Va ramane insarcinata cu altul...cu care nu s-a culcat...

| nikolikky a răspuns:

Asta a fost tare!

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Doamne. copii din ziua de azi laughing Ce ii mai invata Calcula- Pardon Televizorul*Aruncand din mana calculatorul si luand Televizorul in brate*

| EuDuDa a răspuns:

Loooool laughing)

| Any_6060 a răspuns:

Eu nu am ras cu lacrimi, mai degraba m-am intristat sa vad intrebarea asta. sad Of. Toate vor sex dar nici macar nu stiu din ce consta.

| Callipso a răspuns:

rolling on the floor Eu zic sa se culce cu 3 barbati ca sa nu mai ramana gravida deloclaughing))

| girl_6419 a răspuns:

Ba o va zic. o sa ramana insarcinata cu al treilearolling on the floor))))))))rolling on the floor

Întrebări recente