| MonsterBă a întrebat:

Cea mai naşpa fază la şcoală, fundă ♥!

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ILoveMyBed a răspuns:

Cand la sport mi sau rupt pantaloni la spate si cand un tampit mi-a bagat un creion in ochibig grin.

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Cand strigam in gura mare ca, nu mai am nici un tampon la mine[in clasa] si a intrat diriginta in clasa! dar nu mi-a spus nimiclaughing

| giuly a răspuns:

Tot ce se intampla la scoala e naspa...

| Musique a răspuns:

La ora de religie, ne-a povestit profu despre ''preacurvire'' sau pacatele femeilor/bărbaţilor.
*e pacat să întreţi acte sexuale cu dobitoace (animale)*
Ce oră.

| WhatMeanLove a răspuns:

Profu' de Mate cel Amuzant:odata statea langa o fata (Andreea) dar mai era alta tot Andrea la usa.se uita spre prima Andrea si zice:
-Ce faci Andrea...la usa?
Sau intr-o zi cand un baiat din clasa o zis:
-Domn' profesor pot sa merg la baie sa beau apa?
-Da dar sa nu bei apa din toaleta!
Sunt si altele mai amuzante da nu-mi vin in minte!

| ady123 a răspuns:

In clasa a V-a:Toti colegi in pauza erau le Tabla desenau cu creta iar scaunul unei colege a cazut (habar n-am de ce) eu eram cu sticla cu apa deschisa ca vroiam sa beau si cand am vazut scaunul am vrut sa-l ridic si am scapat sticla cu apa pe scaun(cu tot cu jeaca si cu ghiozdan)cine ar fi crezut ca de la o cauza buna ajunge la una rearolling on the floor?

| MâţaD a răspuns:

Am adormit la ora de mate.(nu e de mirare)si ma striga profa si eu ii zic"inca 5 minute!"

| AnneIsHere a răspuns:

SA tragi un pârț de fata cu totii copii

| AnneIsHere a răspuns:

Oribil eram la istorie si cascam intruna! Se uita domnul la mine de parca eram la expozitie, in timp ce povestea el de (nu stiu ca nu am fost atenta) eu trimiteam mesaje in timp ce ma asculta "ding ding ding" nu am recunoscut a dpua saptamana m-am mutat in prima banca in care profesorul vede orice... mi-am bagat capul in pupitru si am inceput sa ma rujezlaughing

| AnneIsHere a răspuns:

Ziceam in general

| Dejit a răspuns:

În fiecare pauză în loc să ies pe ușă, ies prin ușă.
***
La Geografie am luat 10, da mi-o trecut 5...
***
Am căzut pe geam de la parter.
***
După ec mi-o trecut 5 la Geografie, i-am zis la profa că să-și f**ă nota.
***
Am jucat poker pe dezbrăcate și am ajuns în sutien și chiloți...
***
Cam atât.

| drugo a răspuns:

Deci o fata a facut pipi pe ea in fata profului de religie in clasa aV-a

a fost ceva de genu "pot sa ma duc pana la baie" si apoi la 3 secunde la la piciorele ei
a fost prea tare dar a intrat in depresie fata

| Archdaemon a răspuns:

Eu am spart geamul cu acadeaua, i-am aruncat profei cu pixul in cap... odata un coleg a suipat-o pe profa pe blugibig grin

Întrebări recente