| ViezurE a întrebat:

Cea mai tare bicicletă pentru fete. http://i.imgur.com/OfGUM.jpg Cine doreşte una?

21 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Daca s-ar vinde biciclete asemanatoare, fetele nu ar mai fi asa grase D:

| Bogdanux a răspuns:

Sa-i comand bunicii una...

| NoChanceForUs a răspuns:

Wait,whaaaaaat?laughing

| NoChanceForUs a răspuns:

Băi,ce bicicletă de gay?! E Trek ffs! Model vechi, cu ghidon de pe vremea lu bunicu, dar toootuuuși...

| PotcaPădurii a răspuns:

Idem AnaBlackVampire
Bicicleta are cadru. Deci e pentru gay.
Presupun ca o bicicleta pentru fete e asemanatoare, dar oare cum ar fi una pentru baieti normali?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Elasexygagica,desi cred ca mai multe dudui de pe TPU doresc MACAR un exemplar (sunt sportive, ce credeai?), asa ca eu zic sa organizam o licitatie thinking

| BlackVeil a răspuns:

Fetele astea, pana si in parc la plimbare le trebuie maciuca.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Cul

| AnneBre a răspuns:

Lu` @BadGirlseRazbuna i-ar trebui una d`astalaughing

| Gandăr a răspuns:

Pe asta trebuia să se plimbe Rihanna-n videoclipu' ManDown...
Făcea un videoclip mai sexy D:
*excited face*

Răspuns utilizator avertizat
| AnaBlackVampire a răspuns:

Nu-i de fete ca are cadru!

| Needle a răspuns (pentru AnaBlackVampire):

laughing asa e
(robotelu')

| ViezurE explică (pentru AnaBlackVampire):

Ce contează cadrul? Priveşte înlocuitorul la şa.

| AnaBlackVampire a răspuns (pentru ViezurE):

Am vazut saua! Dar stii suntem la t/a! Si avea cadru bicicleta...

| Andrei112011 a răspuns:

E pentru gay.Tu nu vezi cadrul galben? Rusine Dinu Patriciuuuuuuuuuu.

| Needle a răspuns:

Eu una nu am nevoie dar poate BiancaFetitzaReginaTPUului o vrea poate mai scapa de calduri rolling on the floor

| Alexycys2000 a răspuns:

LOL ce bicicleta. Penal!

Întrebări recente