| BlackPrincessCat a întrebat:

Cea mai tare faza! Mori de ras!
http://www.youtube.com/watch?v=SRZfIQ3sLzU&feature=relat ed
E cam pe la sfarsit faza. Era sa-mi dau cu telecomanda-n cap de atata ras
Ce parere aveti despre videoclip?

5 răspunsuri:
| DudaYeah a răspuns:

rolling on the floor saraca femeie big grin crea ca nu i-a mai gatit un an intreg pentru faza asta laughing

| Radioactive a răspuns:

Maaaamă! Dar a sărit ca lumea de pe scaun!

| Bubble13 a răspuns:

Saraca femeie! dar nici sotul nu prea era intreg la mintelaughing) ce interesant se juca cu pistolul, ziceai ca e ceva extraterestru, pana cand...BUM BUM BUM si AAAAAAA

| Dyana_3851 a răspuns:

laughingce fain

| HuminiucEmilian a răspuns:

rolling on the floor o doamne ce tare a fost eu m-am speriat putin cand a inceput ala sa traga dapai ea ca era acolo si nu stia ca e in spatele ei laughing

Întrebări recente