| dulcikaa a întrebat:

Cel care imi zice cea mai amuzanta farsa facuta de el are funda.

Răspuns Câştigător
| AcDc4ever a răspuns:

Am pus pasta de dinti pe scaunul profei de biologie>>am adus special pasta de acasa.Si da, m-am trezit cu un 5 la biologielaughing)

2 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Pune urmatoarea intrebare unui coleg:
Esti puternic ori invizibil? Daca el iti raspunde ca e puternic tu scuipa jos si spune-i sa o ridice ca doar este puternic, iar daca iti raspunde ca este invizibil da-i o palma peste cap si spune-i ca nu l-ai vazut deorece este invizibil.laughing
sau:Lipeste pe spate unui coleg o hartie cu diverse prostii scrise pe ele;

"Sunt mandru ca sunt gay"

pe astea le-am facutlaughing

| Pro1SwAt a răspuns:

Vezii daca iti place asta::Intreaba o persoana daca poate sa bage ata in ac cu un singur ochi... daca zice ca poate dai un ac, ata si murdarestete pe mana cu niste taciune de pe o olala. Daca baga ata tu zii ca a trisat si spune-i ca ii tii mana la ochi ca sa nu vada decat cu unul iar atunci el o sa zica sa ii pui mana la ochi si tu ii pui mana muradara...si dupa aceea o sa vezi cum arata.
Am facut-o si eu la cativa e criminala faza...laughing

Întrebări recente