| ŞoriceluÎnCălduri a întrebat:

Cel mai tare clip din lume si are 10 ore:X:X:X:Xhttp://www.youtube.com/watch?v=SmgT-rwn5W4&feature=relat ed Fu**** awesome

10 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Cat de mult am putut sa savurez clipul asta...pot sa mor fericita acum :'D

| eugeniu001 a răspuns:

Nu e cine stie ce totul se repeta din si iar d
in nou

| lunarwolf a răspuns:

Iar îi dați nas mucosului?

Mi s-a luat de voi, toți ăștia care vă băgați în seamă cu faze fumate.

| carminaburana43 a răspuns:

Sa mor eu daca stiu ce bai are toata lumea cu acest baiat de 17 ani.Invidie? Gelozie/Ca a reusit asa de tinar? Daca asa i-a fost soarta. Oricum fericirea nu e data numai de succes personal ci de cita iubire primim.Nu intotdeauna cei aflati pe culmi primesc cea mai multa cantitate de iubire ci acei care si ei la rindul lor pot sa iubeasca pe cei din jurul lor.

| oAnna a răspuns:

Deci pana la urma de cate gloante ai nevoie sa il omori pe bieber?

Răspuns utilizator avertizat
| DavidBoyCoolStarChild a răspuns:

Bieber e Bieber! E pur si simplu un adolescent care a ajuns ''vedera''. Bieber are cam doar fete fane. Prima data cand l'am auzit cantand am crezut ca e Miley Cyrus. Sau mai rau: Ca e castrat! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc Biberon, dar acum sunteti mai rau ca fanii, scuze.

| Șâret a răspuns:

Aveți o plăcere stranie în a relua și relua și relua *după 10 ore* și relua faze fumate.

| inghetataaaaaa a răspuns:

Al lui justin bibar un cocalar cu doua feteeeeeeeeeeeeeeeeee