| Deea_3807 a întrebat:

Chiar? :)):)):))http://www.tpu.ro/......in-sticla/

Răspuns Câştigător
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

rolling on the floor vezi sa nu!

9 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Fix. si eu o am atunci laughing eu toata ziua beau din sticla si taicamiu zice ca "ciobălcăiesc" suculrolling on the floor)
lol.persoane extraterestre exista aici rolling on the floor) poate fata vroia sa se exprime altcumva da' avea un lapsul rolling on the floor)

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Boala sarutului? O_o Exista asa ceva?
http://i.imgur.com/x6Mbr.jpg

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Lol.

| Raainbow a răspuns:

Amuzaaaant boala sarutului! nu cred ca e asa ceva! sa recunoastem citeodata bem si noi din sticla! e foarte interesant

| Bogdanux a răspuns:

Cu ce altceva putea sa bea? 0___0

@Comeandtellmesomething

Vrei sa faci copiii sa planga cu anuntul ala?

| VaD a răspuns:

Exista ''boala sarutului''...se mai numeste si mononucleoza! Nu mai radeti degeaba.

| andrada a răspuns:

Exista dar eu n-o am cu toate ca beau dupa familie si prietenii

| Dennys1521 a răspuns:

Inafara de partea cu boala sarutului nu mi se pare nimic amuzant

| ZoOzOLe a răspuns:

O fii ramas lipita cu botul te sticla dincauza unuia care a mancat superglue...

Întrebări recente