Apache
| Apache a întrebat:

Chiar iti trebuie sange in tine sa faci asa ceva...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b 8oafdXX_5U

11 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Iar m-ati filmat cand merg dupa chips-uri...

| Ţepeşu a răspuns:

Era o vorba: cu sange rece in... Cred ca asta se potriveste la tipul ala.

| AnneBre a răspuns:

Lool! Parcă ar fi într-ul carusel, doar că acolo sunt şanse de 50% să cazi, iar ăla are şanse de 99% să cadă.

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Vreau şi eu straight face
Vreau doar dacă:
Sunt 140% echipată să nu cad.

Răspuns utilizator avertizat
| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru GoguLoveGoguleana):

Hehe,alt Gogu!
Suspendat?
Vrei să fii suspendat pe termen nelimitat? D:

Răspuns utilizator avertizat
| Wolfenstein a răspuns:

Am vazut eu! N`avea cauciucuri de iarna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vad ca are traseul format deja.e exact cat roata motoscuterului sau.chiar daca ar vrea nu poate cadea.care sange? si un copil poate merge snur pe o adancitura din aia.