| thealchemist a întrebat:

Chiar se sperie cineva de povestile astea?

http://www.paranormalhaze.com/the-5-scariest-urban-legen ds/

Răspuns Câştigător
| Bilqux a răspuns:

Pe mine ma sperie pozelecrying
mai ales aia cu bloody marycrying

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

OK, inteleg ca tu nu te sperii. Dar asta pentru ca ai vazut totul pe un monitor. Insa daca ai vedea pe viu, cum ar fi? Poate crezi ca nu exista asemenea cazuri pe viu, dar aceasta nu inseamna ca asemenea cazuri nu exista, ci doar ca tu nu le-ai vazut. Exista oameni care au avut asemenea experiente, iar pe Discovery Channel a fost un serial - "Case bintuite" in care au fost prezentate asemenea experiente.

| Psihiatra a răspuns:

Nu vad nimic amuzant.Ba chiar ai putea afecta rau pe cineva, care e slab de inger.Nu e de joaca cu asa ceva.Sunt unii care au probleme cu inima si intra de curiozitate.Ar trebui sa avertizezi oamenii. O zi buna

| Betty a răspuns:

Da! eu nail biting!
ma inspaimanta pozelecrying
nu imi plac deloc povestile de groaza ma sperii si daca-mi spui bu-hu-hu laughing

| thealchemist explică:

@antonia: intrebarea mea a fost serioasa, iar raspunsul tau in gluma. pentru ca e o gluma, nu-i asa? totusi ca sa fie o gluma buna ar trebui sa se bazeze pe ceva adevarat, si eu nu vad absolut nimic care sa te sperie. inteleg conceptul de legenda urbana, dar nu vad cum cineva poate lua in serios astfel de povesti, oricit de putin. mai ales ca sunt recunoscute ca fiind legende urbane.

| Hombre a răspuns:

O legenda urbana este doar o poveste romantata spusa din gura-n gura care nu are legatura cu realitatea.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu, însă mi-e frică de avatarul lui hombre.sad

pa, pa.

| pwp a răspuns:

Da...eu!

| JuliaSweet a răspuns:

Mie imi este frica sa ma uit :-s

| skiziiskiz a răspuns:

Eu una nu!
sunt niste stupizenii...la mine la scoala astea`s la ordinea zilei: povestile de groazaaa si barfele tongue

| Myuu a răspuns:

Nu esti normal cand am vazut-o pe B. M am crezut ca si mor de inima nail biting