| decesuntaici a întrebat:

Chiar si dupa traducerea din engleza in romana, cei de la Comics inca mai pun intrebari fara nici o legatura.

http://i.imgur.com/xEiGZ.png

Also,prima mea incercare intr-un comic(deci nu fiti nesimtiti).

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da nu mai intra! E greu?

| LittleSue a răspuns:

Comicurile au disparut de pe TPU cu exact aceeasi viteza cu care au aparut.

Din Comics la Benzi desenate, si in viitorul apropiat probabil la Anime.

| OskarRM a răspuns:

Ietă,mă făcuşi vedetă.

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru OskarRM):

Mi-ai furat cuvintele din tastatură.

| OskarRM a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Ţi le-am sechestrat. Dacă-mi dai 1000000 $ ţi le dau înapoi nevătămate.

| OskarRM a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Nu le vrei înapoi?! Bine! I-am pus pistolu' la tâmplă lui "Ietă".
Ps:Am şi eu păturică de-aia.

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru OskarRM):

Tastatura mea e moartă de mult. shttp://www.laptopzone.ro/......AS0001.jpg
Din moment ce nu mai merge aproape nici o tastă, le-aş irosii. Dacă vrei poţi să le păstrezi pentru inspiraţie la următoarele întrebări.

| SiNdRoM4LiFe a răspuns:

Nu e comic căcat cu ochi ce eşti! comicsurile sunt alea de la marvel si dc nu căcaturi-e de rage

| BogRomania a răspuns:

La asemenea copii n-ai ce să le faci.
Curând categoria T/A va deveni. -- completați voi.