| JustMeBăi a întrebat:

Chin dublu!*

http://www.tpu.ro/utilizator/afamm

*Click on your own risk.

Răspuns Câştigător
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Bai fata cum sa zici ca e bun la pat cand nici macar nu stie ca existi? a facut cumva un s#%x tape inaintea lui miley? vad ca deja mimezi oragasmul. FRUMOS?! mda...si mie imi plac baietii cu parul lung si cu breton, dar nu justin biber. nu, nu! ala e urat cu spume! asa ca hai sictir. Gata, m-am calmat. Apropopo, ce avem de mancare?

22 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Daca le vom tot baga in seama...o sa tot apara oh go on

| Sconcsiş a răspuns:

Altă târfă?

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Lady J suge p...
plugu

| 3rdWW a răspuns:

Nu te speria.
Cat ai zice hopa.
Daca ai probleme.
O omoara FOCA

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Raspunsuri considerate intelingente:1
raspunsuri considerate stupide:20
asa mai mergehappy

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

@ladyj si cum iti imaginezi tu ca ne va pedepsi pe noi mopul?! :S

| pwp a răspuns:

Utilizatoarea(sau utilizatorul big grin) ÎlIubescPeJustinBIEBER a batut recordul la stupid si nefolositor laughing)
[asta stie si ca e bun in pat laughing))]

| lunarwolf a răspuns:

Bine,nu stiu de ce,dar in imaginea de profil a utilizatorului pe care ni l-ai dat, mi se pare ca Justin Bieber are un trandafir in cap [gen al alora... dansatoarele de flamenco]. straight face

E adevarat, sau sunt eu drogata?

| MiHaI a răspuns:

Lady jegoasa suge pul

pa de la pui

| Reew a răspuns:

Mie imi e frica ca va aparea(Doamne fereste)si Lada Jeg(4, 5,6...) O_o

| FreshDreams a răspuns:

Copii fara viitoroh go on.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Bun la pat rolling on the floor rolling on the floorrolling on the floor

O doamne mi-am inveselit dimineata laughinglaughing

| andrei62 a răspuns:

Astea se imultesc ca iepuri laughing

| AcrossTheSky a răspuns:

@LadyJ2 si @LadyJ -> stupid!

| MyChemicalRomance a răspuns:

Crek se duce sa se marsuieze cu pixu in vazin laughing laughinglaughing

| ÎlIubescPeJustinBIEBER a răspuns:

@Franzelă, să ştii că nu mă impresionezi tu pe mine. Şi ce dacă eşti o franzelă ruptă. Cred că eşti şi expirată de atâta putreziciune! Justin Bieber te va pedepsi pe VECI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine iti graieste miezul, paine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce graiesti paine?!?!
Chin triplu a mai venit una http://www.tpu.ro/utilizator/busc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@EvilBite ce spirit de observație ai, sincer. Mie-mi seamănă a bucată de salam x_x.

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente