| Deiutza_1951 a întrebat:

Ciaw. Mai am o intrebare pentru Sims 3(Ambitions) Cum poti sa transformi un sim in robot? Am vazut o gramada de game play-uri si nu inteleg. Daca stiti va rog ajutor... big grin Funtitabig grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| SimsClub a răspuns:

Www.simsclub.ro Trebuie sa alegi un Sim care sa inventeze diverse lucruri. Atunci cand avanseaza si poate inventa mai multe lucruri, vei putea construi si un robot. Citeste ghidul Ambitions pentru detalii: http://www.simsclub.ro/....../index.php