| Deiutza_1951 a întrebat:

Ciaw. Revin cu o alta intrebare legata de sims 3. Cum poti sa adauci o fantoma in familia ta? Dar sa o poti controla tu. funtita

4 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Lasă numai reveni tu cu o altă întrebare legată de sims happy

Băi prostie omenească, pune-ţi bă în ...la. categoria potrivită! straight face

| Enigmă a răspuns:

Asta nu are ce cauta la categoria asta!
Si culmea :o nimeni nu o raporteaza!
WTF frustrated

| Marynna a răspuns:

Pai,iei mormantul fantomei, il duci la institutul ala stiintific cand iti cer ei o fantoma, si dupa aceea fantoma va deveni parte a familieihappy

| DebbyBR a răspuns:

Deiutz`o fly din categoria asta si ia-ti si intrebarile cu tine smug *asteapta sa fie rasportata in 3, 2, 1...*