| Deiutza_1951 a întrebat:

Ciaw. Revin cu o alta intrebare legata de sims 3. Cum poti sa adauci o fantoma in familia ta? funtita

5 răspunsuri:
| NimeniCelebru a răspuns:

Dupa ce moare un membru al familiei, fantoma lui o sa "bantuie" casa.
Pupici dulci, dulci:*:*
Pa, pa

| PufffRozzz a răspuns:

Buna,

Pentru a avea o fantoma in familia ta, trebuie sa urmezi urmatoarele etape:

1. Trebuie sa omori unul dintre membrii familiei
2. Trebuie sa il ingropi in casa sau in curtea familiei.

Succes,
O seara buna.

| moonlight_4210 a răspuns:

Buna,
Trebuie sa moara cineva din familia ta ca sa ai o fantoma in familia ta.

| Kooo a răspuns:

Poti sa ai o fantoma in casa doar daca a murit cineva din casa. Dupa ce moare o sa aiba o piatra funerara. Aia ar trebui s'o duci la cimitir ca sa nu iti bantuie casa, dar ca sa ti'o bantuie trebuie sa pui piatra in casa sau in curte. happy
Fundita?batting eyelashes

| Kooo a răspuns:

Trebuie sa fii murit cineva in casa. Dupa ce moare o sa primesti o piatra funerara. Aia trebuei s'o duci de obicei la cimitir, ca sa nu te bantuie, dar ca s'o faca, pui piatra ori in casa ori in gradina.
Fundita?batting eyelashes