| harciog a întrebat:

Cind ramii singur acasa unde iti poti petrece timpul intr-un oras mediu? Sint si foarte pretentios ca vreau sa fie locuri linistite fregventate de oameni sobri si seriosi asa ca la vreo 80 de ani.Ma puteti ajuta cu citeva sfaturi?

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cimitirul sau morga

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La cimitir ar fi perfect. Cu conditia sa fie naibii, si vreo terasa prin apropiere, ca, pe caldura asta, merge o bere rece ca mortu'.

| harciog explică:

Ok,ce cimitire cunoasteti in Galati?

| harcioaga a răspuns (pentru harciog):

Coca cola, catusa, eternitatea si stefan cel mare...iti mai trebuie? ca mai dau un search.desi eu iti recomand gradina botanica sau muzeul de arta contemporanawinking

| miradoniz a răspuns:

hee hee vrei sa mergi la BISERICA?hee hee pai, spune-le asa, ca altfel nu se prindhee hee

| Wladutz a răspuns:

Ba tu nu sti citi sau esti analfabet?

Băăăăăăăăăăăăăăă! La categorie scrie TRIVIA/AMUZANTE BĂĂĂĂ!

| jojo_2491 a răspuns:

Mergi la azilul de pe domneasca, e liniste si sunt si domnisoare.asa cum ai cerut tu, cam pe la 80 de ani.fii sigur ca astea sunt domnisoare.

Întrebări recente