| Doodă a întrebat:

Cine a făcut asta e un geniu :

http://www.youtube.com/watch?v=0e50vqY7Szo

12 răspunsuri:
| Gumã a răspuns:

Eu devil (paranteza)

| Puţifer a răspuns:

Eu am făcut-o!

| DudaYeah a răspuns:

Ma bucur ca imi este recunoscuta ingeniozitatea happywinking

| Musique a răspuns:

Auuu... ce voce are, frate worried

Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Mda mersii ti cumva unde va fi noul lui concert vreau sa arunc de data asta cu o caramida

| lunarwolf a răspuns:

La urmatorul concert ii torn in cap o sticla cu lapte [ca si-asa nu-i dezvoltat devil] si arunc un scaun in p******a sa-l las fara mostenitori [nu ne mai trebuie alti afoni]hee hee.

| Deny1333 a răspuns:

Next time kill him please.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Daca eram eu nu scapa asa usor

| GoguMătryx a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1_2lez3pn4A&feature=related asta ii si mai geniu* adica eu ca eu l-am facut* enjoy IT

| RawrLexa a răspuns:

Ce urat a zis aww laughing