| Cosma0499 a întrebat:

Cine a facut server counter-strike 1.6 jailbreak si nu intra numeni dati-mi ip serverului si intru da cu o conditie, daca se poate da admin daca ma vedeti activ.
Stiu sa adminez si sa umblu pe forum.

5 răspunsuri:
| Cosma0499 explică:

Eu vreau server jailbreak si admin care nu trebuie platitbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti sarac si nai bani de aialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

92.55.144.237:27015 ajuta-ma please este jailbreak!

| addict a răspuns:

Hai sal frate am eu un prietene care are sv si pe el inra 2v2 6vs6 si ar vrea sa intre mai multi mai ales acum ca uil hosteaa are nevoie de admini care sa plateasca nu-s cat pe luna dai add la id eduardmarian33@yahoo.com sa zicem pntr inceput

| BlackDreams a răspuns:

Recrutam 5 admini
Srv-ul nu are host
daca vreti sa ajutati acest server
add:max. energy97