| ROZzMania a întrebat:

Cine a scris o brad frumos? Un ungur ca daca ar fi fost roman ar fi zis un brad frumoslaughing

Răspuns Câştigător
| AddictedToMDMA a răspuns:

Ahahaha rolling on the floor

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

A zis "o", pentru că vine de la "oh", pentru că avea o senzaţie orgasmică când pronunţa "brad frumos". Oh, brad frumos, am fantezii cu tine...

pa, pa.

| Tourniquet a răspuns:

De fapt e faza cu
" Oh, brad frumos... Oh, brad frumos"
El zicea ceva de genu un " Oh " dupa aia "Brad frumos!" happy
Faza cu "daca ar fi fost roman ar fi zic "un brad frumos!" " rolling on the floor
E de origine germana, parca. oh go on

| Doddel a răspuns:

Da , ai dreptate.

| AddictedToMDMA a răspuns:

@carminaburana43 Era o gluma, chill down!

| T30D0RA a răspuns:

Ha ha ha... ce amuzant! oh go on

| morena a răspuns:

Dar tu ce ai scris? Intrebare sau raspuns!? caci gluma e expirata deja!

| vasy007 a răspuns:

Tare asta...doi paletelaughing)))