| LordBolton a întrebat:

Cine credea pana acum ca nu sunt obsedat de armanet si confilcte armate ar trebui sa-mi citeasca povestea "Clanul Nazistilor"

Clanul Nazistilor dadeau o spargere la "Tehnologie" pentru a fura tehnologia ca sa deploveze noua arma de distrugere in masa.

eu: -Deci cum ajungem la seif?

ErrorFound: -Aducem bombele cu votca!

ww2EXPERT: -Dar aveti grija sa nu va imbatati!

am aruncat bombele usa seifului era deschisa.cand ne apropiem apare un robot.incercam sa il imbatam dar nu reusim.robotul scoate un kalasnicov si incepe sa traga dar, reusim sa ne ascundem dupa o canapea.

ErrorFound: - Am o idee cum il distrugem dar, imi trebuie timp sa o aplic.

eu: - Bine eu si expert ii distragem atentia!

ww2EXPERT: -Mergem fiecare in alta directie ca sa-l zapacim!

eu: - OK!

aruncam o bomba cu fum si ne asezam dupa mobilier.deschidem focul asupra robotului care dupa ce a trecut ceata isi incarca mitraliera. ww2EXPERT scoate aruncatorul de flacari si incineraza tot ce se afla in raza de actiune.dar robotul rezista.intre timp ErrorFound crapa conductele cu apa.

Robotul: - Sunteti jalnici nu veti lua eanergia!

ww2EXPERT: - Ramane de vazut!

robotul isi transforma bratul intr-o lama dar, noi scoatem katanele si ne luptam cu el.ErrorFound reuseste sa inunde o parte din camera.robotul aproape ca ne invinge in confruntarea cu sabii.

Robotul: -Chiar daca rezistati voi veti obosi totusi eu nu!

eu: -Iti vom spinteca circuitele pana atunci!

totusi robotul isi transforma lama in drujba si ne arunca katanele.ErrorFound reuseste sa deschida curentul.
noi ajungem pe un teanc de dolari iar ErrorFound pe altul.

Robotul: -Ultima >dorinta?happy

noi: -Da ai asigurare de viata?

Robotul: -Nu, nu credeti ca sunte-ti intr-o postrura cam proasta pentru a intreba asta?

noi: - Acum!

il tintim cu bazoka si robotul este aruncat in balta.
ErrorFound tinteste cu pistolul cablul de curent care cade in balta.

noi: -Adio prajitor de paine!

cand luam energia se declanseaza o alarma si apar trupele speciale!

eu: -Uite ca vin problemele!

va urma...

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu cred că ești tare ciudat. o.O

| TheScamy a răspuns:

Ce ne interesează?

| Furculingură a răspuns:

Nu-mi plac războaiele.
Fă şi tu o poveste despre pantofi şi unicorni.

| LordBolton explică (pentru Furculingură):

Vrei sa vi si tu in poveste

| robijam a răspuns:

LoL... Chemati-ma si pe mine ca vin cu Drona mea Reaper.

| LordBolton explică (pentru robijam):

Te pun si pe tine in urmatoarea poveste

| robijam a răspuns (pentru LordBolton):

Gut. Heil Hitler!

| ErrorFound a răspuns:

Baaaaaa, cine si ce inseamna "deploiaza"? laughing
*mersi ca m-ai bagat si pe mine a fost interesant*.
P.S.:Unde-i Rasputin? El imi tinea Bazooka mereu la el.

| LordBolton explică (pentru ErrorFound):

Deploveaza

| ErrorFound a răspuns (pentru LordBolton):

In dictioar nu l-am gasit:https://www.google.ro/? gws_rd=cr

| LordBolton explică (pentru ErrorFound):

Am gresit cumvantul nu stiu de unde mi-a venit trebuia sa zic creeaza sunt zapacit

| LordBolton explică (pentru ErrorFound):

O sa apara in urmatorul episod Rasputin

| ErrorFound a răspuns (pentru LordBolton):

Ok. Si Hummer-ul pe care il conduce, si mitraliera(gattlng)...

| ErrorFound a răspuns (pentru ErrorFound):

Uite-l aici: http://img.photobucket.com/albums/1003/Morriperkele/bear-1.jpg :)) Sper ca-ti place Art Work-ul. :)

| ww2Totenkopf a răspuns:

Heil Hitler!

| Naяutσ a răspuns:

Mommy, stinge lumina!

| Neverwas a răspuns:

Nice...
Chiar daca nu pricep cum putea robotul ala sa vorbeasca. Da' ce stiu eu? happy

| αɴι28 a răspuns:

Esti varza.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

N-am auzit de "votca" niciodata...Stiu de vodka, dar aia nu face explozie ci implozie a doua zi dimineata in capul tau.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Esti dependent de armate laughing si de gloate si de katana si de expert se de errror. Bafta! Continua! laughing

| LordBolton explică (pentru HaLoGeNNN):

Te pun si pe tine?

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LordBolton):

Da

| Jakoban a răspuns:

Da cum spui tu

| Captoresque a răspuns:

What the *** did I just read

Întrebări recente