| bogdanutz1997 a întrebat:

Cine credeti ca este cel mai bun fotbalist din lumebig grin

13 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Nu stiu si nu cred ca exista cel mai bun fotbalist din lume pentru ca sunt mii de fotbalisti pe lumea asta si multi au mult talent.

| daniDeeDee a răspuns:

Acum cativa ani... Ronaldinho.

acum cred ca:Ronaldo/Messi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lionel Messi.

| ciumpalaku a răspuns:

Messi, Hagi, Ribery, Gerard, Ronaldinho, Raul, Zidane. Ar fi nedrept sa numesti doar unul...

| Johnny_3038 a răspuns:

Toti care joaca sunt buni in felul lor!

| necrutatorul a răspuns:

Theo walcott

| maad08 a răspuns:

Kaka, normal laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lionel Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Me3ssy

| lexony a răspuns:

Eu, normal. alexinho 10! big grin

| viki a răspuns:

Mie imi place Kaká, insa cred ca sunt altii mult mai buni.Ronaldinho,Cristiano Ronaldo... Dar sun team Kaká. peace sign

| viki a răspuns:

Sunt*

| alin890 a răspuns:

Hagi, Messi,Ronaldinho,Ronaldo,Gerrard,Rooney,Raul, Van Nistelrooy, Van Persiea, Xavi, Xabi Alonso...(nu este doar unu ci toti sunt buni)