| anonim_4396 a întrebat:

Cine-i cea mai tare echipa de fotbal din lume? Va zic eu,FC Alinborger Union sau Alinborger Union FC pentru ca e echipa de "amatori" foarte "profesionibili" printre ei numarandu-se Soldado,Dzeko, De Gea..si altii.Echipa care are deviza si logoul :suflet,performanta, spectacol.
Deci intrebarea este:Cine vrea autografe si poze cu marele manager de fotbal AlanGreenTiger19 sau AlanTigerofAtlantic sau Alan Maximus? Promit ca puteti face si poze si castiga un abonament pe stadionul nostru Avaloh Arena valabil 1 an.
Nu uitati,suflet,performanta, spectacol.

PS:E o intrebare pentru entertainment pusa la categoria Trivia/Amuzante deci consumati-o ca atare.

Noapte buna!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau, dar oferi cadou și o cutie cu Empanadillas.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti ofer o cutie de nuggets.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă vrei să vomitez pe tine, ok.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum vrei sa imi fie si greata pe langa ca am insomnii?