| iloveyouLoome_2396 a întrebat:

Cine imi da o poza cu Loome primeste o...

Funda

am bagat-o la categoria asta ca de obicei oamenii abia asteapta intrebari noi aici pentru comicuri

Răspuns Câştigător
| Loome a răspuns:

Vrei o poza cu mine?
ia Facebooku meu:
http://www.facebook.com/cristinu stiu. sweet
fundita? :>

10 răspunsuri:
| Loome a răspuns:

Nu e cristinu stiu. sweet
e C r i s t i n u s h

| Malvina24 a răspuns:

NU am poze cu Loome pentru ca nu o cunosc!

| Muflă a răspuns:

Hey, voi userii ăștia cu "I love" în nume aveți un grup special sau ceva unde se-mparte prăjitură și chestii de-astea? Dacă e îmi fac și eu cont cu IloveTomMilsom (pentru prăjitură moca)

| Sconcsiş a răspuns:

@Loome
O, Doamne, i-ai dat fezbucu. Să vezi ce reacţie o să aibă.

| Pisicuța a răspuns:

@Loome http://www.facebook.com/Cristinu stiu adica asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt ilobeyouLoome dar puteti sa-mi spuneti alex pentru ca asa ma cheama sa revenim la subiect sunt fff dezamagit de cum arata lume credeam ca e o fata de cam 16 ani dar crying se pare ca m-am inselat esti mai urata ca moartea nu vom mai avea 16 copii la revedere pa

| Sconcsiş a răspuns:

@anonim
Mda... Foarte convingator. Ai putea sa lucrezi mai mult la partea de deghizare.

| ăăăă a răspuns:

Dar nu ala ii facebook-ul ei rolling on the floor)))))

| OfficialLoomeMhnŞiShefuProductions a răspuns:

ăăăăUrăsteCampaniaTPUrevive, ba da. Uita-te, am si numele.

Întrebări recente