| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da poze foarte scarboase.
Cine ma face sa vomit funda!
Dar nu aia cu chilotii plini de kikihee hee ca am vazut-o big grin.
Alta big grin

Răspuns Câştigător
| Gumã a răspuns:

Http://www.1priest1nun.com/

uita`te la tot sau daca nu dai un pic mai incolo sa vezi :D

11 răspunsuri:
| JustMetallica a răspuns:

2 girls 1 cup...cauta la "Ma simt norocos" pe Goagal...

| Musique a răspuns:

Http://s2.220.t1.ro/? mmid=c3bbdbac2c0f700b =))
=)) =)) =))
*unde am eu majuscula ma?*

| WhatMeanLove a răspuns:

Bine dar te avertizez! Sun scarboase! Intra aici:
http://www.estcs.ro/forum/viewtopic.php?f=89&t=1073.
Sa nu zici ca nu te-am avertizat.
Dar stai ca mai am ceva:
http://www.protv.ro/stiri/cele-mai-scarboase-mancaruri-din-lume-foto.html. Iti zic eu e groaznic!
As fi vrut sa iti mai dau ceva ultra scarbos dar e pentru,, adulti'' si daca o vrei tio pot trimite pe mesaj numa. Yeak!
Si asta: http://ionutz7magnificul.sunphoto.ro/poze_scarboase

| Căpşunăăă a răspuns:

Guma,ce scarbosenie ai dat X_X ewww:-& sa nu va uitati

| Gumã a răspuns:

@Capsunăăă,pai fata a cerut ceva scarbos nu, eu i-am dat big grin

| Monoportocalioză a răspuns:

Doamne @Guma mi-am vomit intestinele, prima oara am crezut ca i`o suge da cand am vazut ce se intapmla pe parcus am borat (scuze expresia) in castron, vai de cap`u si de stomac`u meu, si acum imi amintesc, si doamne cum se spala cu ***`u pe fata, si cica ii la scos pe demon din el happy

| Căpşunăăă a răspuns:

Bine zis, Guma happy Uite ca ai luat si Funda pentru scarbosenia talaughing