| ClaRa94 a întrebat:

Cine îmi spune şi mie bancuri de logică? Gen : "Într`un acvariu sunt 5 peşti, 2 se îneacă, câţi peşti rămân?" Şi răspunsurile.
Dau Fundăă.

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

O pisică merge la război. Deodată, calcă pe o bombă şi-i cad plombele. Câte fire de păr mai are în cur?

| ClaRa94 explică (pentru AikkoxD):

Complicaat...thinking Şi răspunsu`?puppy dog eyes Nu mă ţine în suspans puppy dog eyes

| AndreChan a răspuns (pentru ClaRa94):

Cate fire de par mai are in cur? hmmthinking pai TOATE

| AikkoxD a răspuns (pentru ClaRa94):

Să reformulez: Un război merge la o pisică. Deodată, calcă pe o plombă şi-i cad bombele. Câte cururi are un fir de păr?

| AndreChan a răspuns:

Pe un cal stau 2 calareti pe alt cal stau 3 calareti, 5 calareti cad, cati cai au ramas?

| Narfundo a răspuns:

2 barbati intr-o piscina. Unul din ei"hai sa ne dam la fundhee hee

| AnonimuszWss a răspuns:

Pe o sarma sunt 2 ciori, ambele 3 mor.Cate mai raman?

| ClaRa94 explică:

Vă mulţumesc mult tuturor puppy dog eyes

| reality2012 a răspuns:

Raspunsul este ca pestii nu se ineaca, funda?

Întrebări recente