| madalyna a întrebat:

Cine ma face sa rad primeste funda:d

Răspuns Câştigător
| FanMJJ a răspuns:

Trei tipi: un roman, un rrom si un ungur pescuiesc. La un moment dat li se incurca unditele si prind toti 3 un pestisor de aur. Pestisorul le zice ca din cauza ca toti 3 l-au scos din apa va indeplini o singura dorinta la fiecare. Ungurul zice eu vreau ca toti ungurii sa fie in Ungaria si sa fie bogati si fericiti. Dispare. Tiganu zice eu vreau ca toti tiganii sa fie in India fericiti, bogati. Dispare. Romanu ' se uita in toate partile si il intreba pe pestisor: - Ungurii is in Ungaria? - Da. - Toti? - Da. - Si tiganii in India? - Da. - Toti? - Da Se uita la pestisor si zice: - Mie da-mi un cola light.

La sedinta Consiliului Local Cluj, un consilier propune:
- Eu zic sa mai facem o statuie în orasul nostru.
Imediat vin ideile:
- Sa fie o statuie cu taranul român!
- Sa fie taranul îmbracat în costum national!
- În mîna dreapta sa aiba o furca, sa se lupte cu ungurii!
- În mîna stînga sa aiba un streang, sa stie ungurii ce-i asteapta!
- Si în streang sa atîrne un ungur, sa fie mesajul clar!
Dupa o clipa de tacere, vorbeste Funar:
- Bine, dar sa schimbam ungurul în fiecare zi.

Funar e pe moarte, la patul sau adunati toate neamurile, colegi de partid..., el are o ultima dorinta.

- Vreau sa-mi schimb numele in Funer Gyorgy.

Colegii de partid ramasi blocati il intreaba de ce vrea sa-si schimbe numele in unul maghiar cand de atitia ani lupta inpotriva maghiarilor.

Raspunsul lui a fost:

- Mai bine sa moara un ungur decat un roman.

Chuck norris poate bea apa dintr-un pahar gol
Chuck norris poate sa incarce o cartela prepay Orange cu o cartela de reincarcare Vodafone
Chuck norris a activat extraoptiunea de 1500 de minute la Orange, intr-i ora le-a consumat pe toate
Chuck norris a invatat pasarile sa zboare
Chuck norris poate sparge aerul in 2
Chuck norris citeste cu lumina stinsa
Chuck norris joaca cs fara monitor
ieri chuck norris a vazut 2 scheleti care se trag de piele
daca tu ai 3 lei si chuck norris are 3 lei, el are mai mult ca tine
Chuck norris a numarat pana la infinit de 2 ori
Chuck norris e barbut fara zaruri
Stiti de ce a decedat Bruce Lee? A jucat intr-un film cu chuck norris, dar CN jucat prea bine

12 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Îți plac muștele? Mie da! Ba chiar am o muscă de companie!
O urmăresc zi de zi, dacă îmi aduce acasă un unicorn? of, of, of
N-am atâta loc în casă și pentru un unicorn. Nici o muscă în plus!
Abia am reușit să o iau pe asta.

Îți recomand o muscă, nici mizerie nu face! Animalul perfect.

P.S. urăște țânțarii!

| giuly a răspuns:

Ma intreb ce fel de raspunsuri te astepti sa primesti la o asa intrebare...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Te face Jardel.II dai funda?

| BastetReloaded a răspuns:

Vin la tine sa te gâdil!(vorba varei mele)

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Intreaba copilul(de 5 ani) pe mama:
-Mami dc in fiecare seara in dormitor faci "ahhh"?
-Aaaaa... la TV! Era uun film cool!
-Azi am invatat un cuvant nou!
-Da, care?
-Cool!
-Si ce inseamna?
-Pai iti dau o prop.: "Am vazut un film cool" "film cool" inseamna un film porno.
-Mai baiete! De unde ai auzit tu asta?
-De la tine! Cand am auzit sunete de sex la tine in dormitor ai zis ca te uiti la un film cool! Vai mami...Imbatranesti...

| ๓ยเ a răspuns:

Razi! Razi! Razi! Razi! Razi! Razi!
p.s.de ce nu razi?

| Nimic00 a răspuns:

Iar noi acum trebuie sa facem pe bufonii pentru o amarata de funda?

| ĄŇÐİ a răspuns:

Daca as fi langa tine te-as gadili.Imagineaza-ti ca fac asta chiar acum laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

degetul mijlociu

| pirij a răspuns:

Sfat. Oricât de beat ai fi, înainte să îţi bagi capul între sânii unei fete, uite-te la faţă mai intai!

| getuka12 a răspuns:

Buna

Un roman si un chinez merge intr-un restaurant

Chinezul comanda orez, iar romanul ceai
Dupa ce iau adus comanda chinezului vroia sa-i spuna romanului pofta buna dar nu stia cum in romana si zise pe chinezeste:
Muci in ceai!
Dar romanul
Cacat in orez!

rolling on the floorrolling on the floorlaughing

fundalaughinglaughing)0