| MicutzaDragutza_3821 a întrebat:

Cine ma invata sa faci magii ca alex giastin si macs ps adica de la magicienii din ueverli pleis mulumesc mult

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

@Stella Tu de unde slobo** ai mai aparut?
si nu te-ai prins ca e troll asta?

| AlQaeda a răspuns:

Te invat eu, uite cum sa faci :
te prinzi de cap si il bagi in televizor si in pereti si o sa se intample o magie gen stele verzi sau spitalizare incearca sa vezi ce fain e smug

| Gandăr a răspuns:

Aha, ce corect scrii D:

| calutuuuu a răspuns:

Draga troll, pentru a face magii ca... Bla bla bla cum ai spus tu, trebuie sa faci o licoare magica:
1. fierbi apa si o pui intr-un bol
2. pui spanac (gatit, daca intelegi ce vreau sa spun)
3. pui faina
4. pui si bere
5. pui fasole (gatita)
6. pui si tuicäf
7. gasesti o pitzypoanka si o pui sa le amestece (in cazul tau le amesteci tu)
8. o bagi cinci minute la frigider
9. pui 6 cuburi de gheata, nici mai multe, nici mai putine.
10. bei licoarea magica si vei avea puteri magicewinking

cu drag 4ever

P.S tu chiar iti bati joc de noi?!?

| Frunziix3 a răspuns:

Hai ca te invat eu.
Te duci si cumperi 6 sticle de ulei, iei o cana cu putina apa in ea, torni sticlele de ulei(numai 3), iei 5 servetele le rupi si le bagi acolo.
O lasi putin la fiert apoi o torni pe fata.
O sa fie M.A.G.I.C.
Sper ca te-am ajutat.
PS:cititi categoria!

| iGăust a răspuns:

Micutzo, stii ce e ala dictionar? Sau cel putin realizezi ca mai exista alte limbi pe langa Romana da? Nu se pronunta la fel anafabeta retarda. Invata sa pronunti and then please come back. P.S: You've been TROLL'D

| whatevernvm a răspuns:

Da-ti foc.

| 84738493 a răspuns:

@Kaufland...Ma retardatule asa vorbesti tu cu copii? Uiti ca si tu ai fost copil...Acuma esti mare (prost) macar vorbeste frumos daca nu esti in stare sa raspunzi needucatule! @Aleksutzuu Vorbiti frumos needucatilor! Gummy cum nu a injurat-o si nu i-a zis nimic in afara faptului ca are greseli de ortografie.Pe voi trebuie urgent sa va raporteze cineva!

| 84738493 a răspuns:

MicutzaDragutza...Sunt filme asa ceva nu se poate intampla in realitate!

| VanillaBie a răspuns:

Nu stii sa scrii bine si mai intri cu smecherii ca "ps" se scrie justin, max etc dar daca nu poate ca nici eu nu scriu perfect dar daca nu scrii corect scrie in paranteza nu stiu sa scriu acest cuvant sau nu inscrie dar nu e real e doar un film

| Anananaaaa a răspuns:

Invata sa scrii daca nu du-te si te uita la,, magicienii din ueverli pleis''

| a1234509876 a răspuns:

Prostule! ne se scrie asa!

Întrebări recente