| Insomnii a întrebat:

Cine mi-a dat stupid la raspunsul pe care l-am dat la intrebarea acestui Gay ordinar? http://www.TPU.ro/trivia-amuzante/va-place-jb/

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

Conteaza? eu as da la toti stupid doar pentru simplul fapt ca o bagati pe aia in seama. se vede ca sunteti minori. in locu vostru as raporta orice intrebare despre si cu giastin dar voi nu faceti altceva decat sa puneti paie pe foc.

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Multi...De ce? Uita-te la raspunsul utilizatorului @Buda

| LoL a răspuns:

Eu...stiu regret ca trebuie sa ti o spun in fata dar cam dai raspunsuri stupide

Răspuns utilizator avertizat
| Insomnii explică:

BogdanSexosulIubesteJB auzi nu te mai baga ca prostu unde nu-ti fierbe oala sau o incurci.ai grija cum vorbeste deoarece nu-ti dau mai muult de 10-11 ani asa ca macar respectai pe ceilati. daca vrei sa intri in razboi cu mine foarte bine ca nu o sa scapi usor asa ca ztai in banca ta si nu te mia baga in seama. sau cum mai spun eu 6 uno stronzo di merda e rompi coglioniii che non sa cosa fare asa ca hai mars. si daca te scapa rau vezi ca exista si toalete dar desigur un retardat ca tine su stie asa ceva
*iarta-l doamne ca nu stie ce face*
P.S. bravo ca recunosti ca esti gay dar daca nu stiai JB este mai mult fetita asa ca teapa fraiere loser

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ti-a raspuns Buda chatterboxchatterbox
Oricum nu ti-am dat eu.

| MetalRocker a răspuns:

Nu eu...dar acum ti-am dat si eu kiss

| BoGhDaN a răspuns:

Eu ti-am dat ai vreo treaba

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Eu nu ţi-am dat! n-am nimic cu voi şi nu vă oblig să acultaţi JB sau să pun întrebări stupide!