| anonim_4396 a întrebat:

Cine raspunde primul/prima la intrebarea asta primeste o imbratisare virtualalaughing.
Cine a existat prima oara, oul sau gaina?
Raspunsuri inteligente, va rog >:laughing))))))))))

16 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Gâsca, a fost gâsca.

| KillMePlease a răspuns (pentru LoveSleep):

Minti!

| LoveSleep a răspuns (pentru KillMePlease):

Tu ești dovada vie blushing

| KillMePlease a răspuns (pentru LoveSleep):

Dovada vie ca ce?
Ca gasca a fost gasca?
Sau ca minti?laughing))))

| KillMePlease a răspuns:

Complicate legile universului

| AirănMeidăn a răspuns:

Deja vu
Omleta, am mai zis

| KillMePlease a răspuns (pentru AirănMeidăn):

(tu&eu)=imbratisare laughing))))))))))))
Sper ca ti-a placut scurta imbratisare virtuala.laughing

| AirănMeidăn a răspuns (pentru KillMePlease):

laughing Da, asa cred

| TiberiuFasole a răspuns:

Oul! Nu zice ce fel de ou. Presupunem ca merge si ou de dinozaur. Oul a fost primul!

| SabinaQueen a răspuns:

Oul de dinozaur

| AdyColt a răspuns:

Cocosul

| KillMePlease a răspuns (pentru AdyColt):

Tin sa te contrazic...cocosul e o specie de animal inca neidentificata de catre fiintele umane....atunci,..oare tu nu esti om?!? laughing)))))))))ILLUMINATI

| cristianoronaldo007 a răspuns:

Logic ca gaina! Ca ar fi culmea sa faca oul pe gaina straight face laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru cristianoronaldo007):

Ba nu, am mai vazut, man laughing))))))))))

| Maria4333 a răspuns:

Dumnezeu cand a facut animalele, le-a facut pe ele nu chestia din care se înmulțesc. A facut întâi gaina, apoi aceasta s-a inmultit prin oua. Ca si la om... intai l-a facut pe el, iar dupa aceea s-a inmultit. Doar ca prin alta metoda.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru Maria4333):

Dar dinozaurii? Dinozaurii nu faceau oua? Dupa ce au murit dinozaurii, abia atunci a fost gaina. Deci oul a fost primul.