| TaniuTzzaTany a întrebat:

Cine stie ce este vacanta dee vara? un raspuns funny plsss... cel mai tare FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Un intreval cuprins intre 90 si 91 de zile,in care este permisa evadarea din inchisoare,bineinteles, cu [,] conditia ca, dupa expirarea timpului acordat ne vom intoarce inapoi spre tortura.

P.s:asa scrie in dictionarul trasnitilor.

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

3 luni de extaz

| giuly a răspuns:

Ceva mai scurt ca pual lui justin bibar (si nu glumesc)

| DaVà a răspuns:

Vacanta este perioada de 3 luni in care Gagarin nu mai vine in clasa la 8:01 si sa strige "Dobitocule problema!" si nici Nicolau nu mai vine ca sa ne ameninte la ora in felul urmator "Cretinule te desfiintez!"Am incheiar citatele

| LoL a răspuns:

Tu de unde ai mai aparut?

P.S.ai zis un raspuns funny nu ai zis ca trebuie sa fie raspuns la intrebarea ta.winking

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Ceva ce incepe greu si se termina repede, 90 de zile fara teze si teme zilnice si... piscinaaaaaaaaaaaa

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Este intervalulde timp in care (3 luni) profii devin niste mitocani fara creieri si se viseaza zburdand pe campii in n cautarea unui salariu, iar cand il gasesc, na ca incepe scoala sad

| sabilopod a răspuns:

Singura perioada din an in care ne trezim din hibernare.

| DrunkShepp a răspuns:

E un loc in care ne duc extraterestrii in fiecare an si apoi ii asasineaza pe profi dar nu inainte de a fi clonati.bine ca am scapat de acel loc plin de... terci de caca moale!

| MeGustaaa a răspuns:

O extorsiune a timpului

| Asdffk a răspuns:

3 luni in care profesori sunt morti de foame. happy
de unde salariu.happy

| MoatZa a răspuns:

Libertate!; x. fara schoooooooooollll:d!

| AdaAndreeaAda a răspuns:

Ceva ce incepe greu si se gata repede.

| AntiJustinBiberon a răspuns:

Cea mai buna perioada a anului.

| JbFanLoveღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Un **** ff misto