| Prigatdevisine a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia asta "Delia - Dale "? straight face E super faina si chiar nu stiu cum se numeste sad dau >funditaaa:" love struck rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| LikE a răspuns:

Se numeste la fel uite-o aici :
http://www.youtube.com/watch?v=3xWee06IsJ8
Funda? :x

8 răspunsuri:
| flower236 a răspuns:

Ghici.Delia - Dale :)))))))
http://www.youtube.com/watch?v=3xWee06IsJ8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Palarie -ntr-un picior ghici ciuperca ce-i! Nu stiu, e prea greu de gasit sad

| LikE a răspuns:

Hei eu i-au funda pentru ca am raspuns primul ce mai scrieti funda.

| addapaupsiktau a răspuns:

Delia- dale laughing super faina melodia.:X:X:

| BroascaCuElice a răspuns:

laughinghai ba chiar uh ti'ai raspuns la intrebare

| DaVà a răspuns:

Se cheama Parazitii-Praf

| SaintJimmy a răspuns:

rolling on the floor))))) ce întrebare amuzantă aaahhahahahaahhahahahaAHAHAHAHArolling on the floor)))) chiar tu ai zis cum se cheamă melodia, oh, lol rolling on the floor)))

Întrebări recente