| Bl0w a întrebat:

Cine stie expresii haioase de genul "doi cheliosi se trag de par"? FunDa!

Răspuns Câştigător
| Fragile a răspuns:

Buna!
Mutul ii spune surdului ca chiorul l-a vazut pe schiop cum alerga sa tunda un chel dintr-o casa care a luat foc.
Un mut tipa in urechea surdului.
Doi schiopi se iau la intrecere.
Doi muti fac o intrecere:cine striga cel mai tare.
Doi surzi asculta muzica.
Sper sa te amuze.
Wof! Wof!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aero a răspuns:

"Un orb a vizionat seria Twilight" laughing

| AndaWest a răspuns:

Mare branza, doi stirbi se musca pn la sangelaughing

| spaikizz a răspuns:

Buna! Pai eu stiu:,, Stai stata-i bumbeni"= sa stea cu posteriorul in sus ca si cum ar fi bolnav;,, sa moara pestii mei";,,
Je m'appelle Vasile Mure

Je veni de la padure

Je gasi nevasta-n pat

Se randez vous cu-n alt barbat

Quand je preparai ciomagu'

Mon amie sarise gardu'

Il tombeau dans la urzici

Sur son fund numai basici."; De cand s-a inventat fuga is cel mai tare la bataie...; Fluierul piciorului este un dispozitiv de gasire a mobilei pe intuneric. Sper sa razi cu pofta!

Iti doresc un an nou plin de bucurii si realizari bune
!

Răspuns utilizator avertizat
| nicy a răspuns:

Televizorul este guma de mestecat pentru ochihappyNU poti sa te c*ci in gustul omului, dar poti sa te c*ci in gura lui sa ai schimbi gustulbig grin.

Întrebări recente