| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a întrebat:

Cine vrea coceni? pentru ce vreti coceni?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Asa se zice la dildau in romana?

| NoChanceForUs a răspuns:

Sună jmecher cuvântu ăsta.„Cocean".

| Broadband a răspuns:

Mama misto
da-mi si mie unu lights si unu mentol
te rog frumos

| Loveis4free a răspuns:

Eu vreau eu vreau eu vreau!
Am o prietena careia i s-a stricat vibratorul si poate o ajuta un cocean

| FuckOnCocaine a răspuns:

Eu vreau un cocean, să ți-l bag în fund dacă mai pui întrebări tâmpite.

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Vreau eu, dar daca ti'as spune pentru ce va trebuii sa te omor smug Mw-ha-ha-haaa... Vrei sa-ti spun? Ca sa stiu daca pregatesc luneta

| Florinel_8780 a răspuns:

Eu vreau pentru gratar ca e criza! Nu mai are lumea carbuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce n-ai venit in preajma revelionului ca ti-i luam pe toti.Eram bou atunci.

Întrebări recente